logo

Co děláme?

Komplexní IT služby

          Při správě Vaší výpočetní techniky poskytujeme široký rozsah služeb. Od jednotlivých úkonů až po komplexní outsourcing veškerého IT. Dále poskytujeme: konzultace; správu a vývoj software; hostingové a housingové službypřipojení k Internetu; prodej, pronájem a servis IT a různé další elektronické služby.

          K dispozici všem našim zákazníkům je nepřetržitá technická podpora všemi prostředky, poskytujeme rovněž konzultace, školení, bezpečností audity počítačů a počítačových sítí, poradenské a projektové služby v oblasti informačních technologií.

V případě kompletního outsourcingu IT získáváte:

 • veškeré služby na klíč od jednoho dodavatele (vše kolem IT řešíme za Vás);
 • značnou úsporu času, financí a nervů (předcházíme vzniku problémů);
 • osobní jednání a  řešení správy IT i pro nejmenší firmy či živnostníky;
 • u středních a větších firem úsporu ztrátou nutnosti zaměstnávat vlastní IT pracovníky;
 • slevy na ostatní námi poskytované produkty a služby.

Prodej a servis

          Nabízíme značkovou výpočetní techniku i spotřební zboží předních světových výrobců. Vždy zvládneme zákazníkovi na základě osobního přístupu nabídkout přesně takové řešení, s jakým bude spokojen. Máme dlouholeté zkušenosti s většinou světových výrobců. Dokážeme tedy nabídnout výrobky vyhovující jak kvalitou, tak designem a především spolehlivostí a cenou. Dodáváme i spotřební materiál.

Návrhy, realizace a servis počítačových sítí

          Na základě dlouholetých zkušeností v oboru dokážeme navrhnout, dodat a následně spravovat jak lokální sítě (LAN), tak sítě bezdrátové nebo jejich kombinaci. Není nám cizí ani výstavba malých sítí, typicky pro domácnosti, rodinné domy nebo bytové domy.

Bez problémů pro Vás zvládneme:

 • návrhy počítačových sítí, dodávku projektové dokumentace a finanční analýzu;
 • výstavbu pomocí všech dostupných technologií (optické, metalické a bezdrátové sítě, využití stávajících rozvodů - sítě po elektrickém, televizním nebo telefonním vedení);
 • servis počítačových sítí formou outsourcingu (externí komplexní správa výpočetní techniky) nebo formou jednorázových zakázek;
 • bezpečnostní audity počítačových sítí;
 • zabezpečení počítačových sítí;
 • řešení připojení počítačových sítí k Internetu (kompletní dodávku konektivity "na klíč").

Internetové služby

          Jedním z hlavních cílů naší společnosti je poskytování moderních služeb informační společnosti, a to jak jednotlivě (pronájem jednotlivých prostředků), tak komplexně v režimu "na klíč". Mezi hlavní poskytované služby patří zejména následující:

Připojení k Internetu

          Poskytujeme vlastní připojení k Internetu v okrese Praha východ. Připojení je nyní dostupné zejména pro obce Bášť, Bořanovice, Brázdim, Čakovičky, Hovorčovice, Jiřice, Kojetice, Kostelec nad Labem, Líbeznice, Měšice, Mratín, Nová Ves, Pakoměřice, Panenské Břežany, Polerady, Předboj, Sedlec, SluhyZlonín. Nemáme problém klientům doporučit na základě analýzy okolí místa připojení pro něj nejvhodnější připojení a toto následně za klienta realizovat. Jsme schopni Vám připojení důsledně zabezpečit a ochránit tak Vaši výpočetní techniku před útoky. Provádíme i konzultace a školení, kde klienta naučíme zásadám bezpečného používání sítě Internet.

Webhosting

          Pro provoz webových stránek používáme vlastní servery renomovaného amerického výrobce SuperMicro na platformě Intel. Samotný obsah je ukládán na hlavních diskových polích od téže firmy a jejich zálohy na disková pole QNAP. V případě kritických aplikací nabízíme geolokačně rozdělené servery. Doménové služby pro nás zajišťuje nejlepší český registrátor Gransy s.r.o.

Mailhosting

          Dodáváme kompletní fyzické servery nainstalované v režimu poštovního serveru "na klíč" včetně proškolení obsluhy. Pronajímáme fyzické i virtuální poštovní servery na platformě Linux i Microsoft Windows. Nabízíme službu pronájmu poštovních schránek na vlastních doménách i poštovní obsluhu celých domén zákazníka. Naše systémy umožňují bezproblémovou rychlou automatickou konfiguraci poštovních klientů. Zabezpečený přístup přes webové rozhraní a ochrana proti virům a spamu je samozřejmostí.

Hosting virtuálních a dedikovaných serverů

          Naše společnost nabízí službu pronájmu (hosting) či umístění (housing) vyhrazeného počítačového serveru (typicky dedikovaný nebo virtuální server) v technologických prostorách (datacentrum) s připojením serveru do sítě Internet a dalšími souvisejícími službami. Naše datacentrum je připojeno páteřní optickou trasou (síť UPC Business, dříve Sloane, s připojením: CZ-NIX 80Gbps; 80Gbps Aorta mezinárodní konektivita: Level 3 (Tier-1), 10 Gbps Tiscali (Tier-2), n* 10 Gbps TeliaSonera (Tier-1), n* 1 Gbps AMS-IX).

          Pro pronájem serveru dokážeme zákazníkovi sestavit na zákaldě jeho požadavků individuální sestavu (tj. server zcela na míru). Tyto servery jsou po skončení pronájmu poskytovány za velmi výhodné ceny k dalšímu pronájmu nebo na odprodej.

Další specializované služby

          Poskytujeme i ostatní hostingové služby, například pronájem datového prostoru, gamehosting, VPN servery, specializované síťové aplikace, servery pro výměnu dat, streamovací servery, anonymizační a šifrovací zařízení, servery pro GPGPU a další. Vycházíme vždy vstříc potřebám zákazníka a jsme schopni navrhnout takové řešení, které Vám bude plně vyhovovat.

Published on