logo

Naše služby

Weby

Vývoj na přání

          Naše společnost se zabývá vývojem internetových a intranetových aplikací. Na stále rostoucí poptávku po sofistikovaných systémech, které klientům umožní snadnou a efektivní správu webové prezentace, flexibilitu a aktuálnost informací reagovala vytvořením vlastního systému. Dodáváme rovněž kompletní řešení založená na projektech z oblasti otevřeného programového vybavení (open source) jako jsou eshopy, CMS, CMR, atd.

          Našim zákazníkům nabízíme programové vybavení na míru. Vždy volíme na základě vzájemné dohody nejlepší řešení pro zákazníka, takové které umožní významným způsobem snížit náklady a zjednodušit práci. Výsledkem je oboustranná spokojenost.

Webdesign

          Spolupracujeme s celou řadou externistů (jednotlivci i grafická studia), takže jsme vždy schopni zákazníkovi doporučit grafický vzhled tak, aby mu plně vyhovoval. Pokud je výsledný projekt postaven na našem CMS, zaručujeme perfektní SEO. V opačném případě navrhneme takové změny, aby se webová prezentace umístila v předních pozicích vyhledávačů.

Specializované webové aplikace

          Na základě požadavků zákazníka a předností našeho modulárního CMS jsme schopni vytvořit libovolnou webovou aplikaci. Jsme samozřejmě schopni poskytnout hotovou aplikaci nebo i kompletní servis (zajištění běhu, údržbu, pravidelné aktualizace a zlepšování pozice ve vyhledávačích, jedná-li se o aplikaci veřejnou). Vše záleží na vzájemné domluvě.

Hosting a Housing

Webhosting, Mailhosting

          Pro všechny naše projekty na klíč zajišťujeme běh na vlastní infrastruktuře, čímž dosahujeme nízkých cen. Ke všem projektům jsme schopni dodat jak domov pro Vaše webové aplikace a prezentace, tak i kompletní poštovní služby. Pokud se pro Vás staráme i o doménové jméno, jsou Vaše starosti s během webového projektu nulové.

Serverhosting

          Specializujeme se na provoz a pronájem specializovaných serverů s extrémně nízkým nárokem na odběr elektřiny. Tím dosahujeme významných úspor v nákladech na chlazení a provoz. Tyto specializované servery také prodáváme včetně instalace operačního systému dle přání zákazníka. Pokud má zákazník větší nároky, než zvládá pokrýt naše infrastruktura, zařídíme instalaci a provoz v libovolném z evropských datacenter.

          Prakticky za cenu jedné IP adresy nabízíme housing i hosting pro mikropočítače Raspberry Pi a jim podobné (při dodržení rozměrů rPi a odběru elektřiny max. 5V/2,5A). Ke každému Raspberry dáváme 100Mbps konektivitu bez limitu přenesených dat, IPv4 adresu a  IPv6 subnet.

Ostatní hostingové služby

          Již od roku 2003 se zabýváme virtualizačními technologiemi. Nabízíme tedy pronájem a dodávkami virtualizovaných serverů, a to jak ve formě plného přístupu zákazníka (root access), tak pod naší správou (obsluhou a údržbou VPS se zabývají naši technici).

Open source

          Instalace a správa softwarových řešení "na klíč". Jsme schopni doporučit, zprovoznit a následně udržovat libovolné softwarové řešení ze světa open source. Většinou se jedná o e-shopy a systémy na správu obsahu (jako je např. Prestashop, Drupal, Wordpress, Joomla! a další).

Prodej, servis a správa IT

          Dodáváme našim zákazníkům široké spektrum výrobků z oblasti výpočetní techniky, počítačových a komunikačních sítí, a to včetně spotřebních materiálů. Na všechny dodávané výrobky poskytujeme standardní záruční lhůtu a záruční i pozáruční servis.

Published on